Artık Bets10 hesabınıza Papara üzerinden de para yatırabileceksiniz! Birçok banka ve hatta ATM’lerden para yükleyebileceğiniz Papara ile birkaç adımda Bets10 hesabınıza para yatırabilirsiniz.

  1. Bets10 para yatırma sayfasına girip işlem yapmak istediğiniz PAPARA hesap numarasını ve tutaru giriniz.
  2. Daha sonra karşınıza gelen sayfada, PAPARA hesap numarası ile, bu hesabın ait olduğu isim soyisim bilgilerini doğru bir şekilde girdiğinizden emin olunuz. Hesap numarası ve isim/soyisim bilgisi uyuşmuyorsa, işleminiz başarısız olacak ve tutar iade edilecektir.
  3. Daha sonra karşınıza çıkan pencerede, para transferi yapmanız gereken PAPARA hesap numarası gelecektir. Belirtilen süre içinde, bu pencereyi kapatmadan, para transferini gerçekleştiriniz. Eğer ilk başta belirttiğiniz tutardan farklı bir miktar gönderirseniz, işleminiz iptal olacaktır ve tutar iade edilecektir.
  4. PAPARA hesabından para transferini gerçekleştirdikten sonra,”Transferi tamamladım” kutucuğunu tıklayıp, “İstek” kısmını tıklayarak para yatırma işleminizi tamamlayabilirsiniz.
  5. İşleminiz 5 dakika içinde Bets10 hesabınıza geçecektir.

Aşağıda sizler için hazırladığımız örneği görebilirsiniz. Para transferi yapılacak hesap bilgilerini ve bu bilgileri hangi kısma yazmanız gerektiği aşağıda gösterilmektedir.