Her geçen gün gittikçe popülerleşen kripto paralar artık Bets10’da! Bitcoin, Bitcoin CASH, Ripple, Ethereum, Dogecoin ve Litecoin gibi yaygın kripto paralarınız ile birkaç dakika içinde kolayca işlem yapabileceksiniz. Bu yöntemle nasıl mı para yatırılacak? Sizler için hazırladığımız görseli aşağıda bulabilirsiniz.

Bets10 - Btc GIF

Kripto paralarınız ile para yatırma işlemi yapabilmek için kripto paralarınızın içinde bulunduğu bir hesabınızın olması gereklidir. Borsada bulunan kripto paralar ile yatırım yapılmamalıdır. Para yatırma sayfasında “Miktar” ve “Wallet address” kısmında yazan bilgiler eksiksiz bir şekilde kendi kripto para hesabınızdaki ilgili bölümlere yazılmalıdır. Kripto para transferi tamamlandıktan sonra tutar, Bets10 hesabınıza aktarılacaktır. Bu işlemlerin tamamlanması 5-20 dakika arası sürebilmektedir.

ÖNEMLİ NOT : Ödeme yapmak istediğiniz kripto para birimi ile gönderim yapacağınız hesabın kripto para birimi aynı olmalıdır, aksi takdirde işlem başarısız olacaktır. Özellikle BTC Cash ile BTC işlemleri sırasında, bu iki kripto para biriminin birbirinden farklı kripto birimler olduğunu unutmayınız. Bu neden ile transferlerinizi kripto birimlerinizi kontrol edip onayladıktan sonra başlatmanızı öneririz.